5 grudnia – klasa I, II i III odwiedziły Park Nauki, Zabawy i Rozrywki – Ceramilandię we Wrzącej k. Lutomierska.Ten niezwykły dzień rozpoczął się od pokazu procesu produkcji ceramiki. Każde z dzieci wzięło udział w warsztatach dydaktyczno - ceramicznych, polegających na malowaniu i dekorowaniu gotowych produktów takich jak: doniczki, choinki, aniołki i mikołaje. Prace wykonane przez dzieci zostały zabrane do domów. Największą niespodziankę sprawił dzieciom św. Mikołaj, który przybył z dalekiej Laponii i wręczył wszystkim upominki. Aby zapamiętać to magiczne spotkanie w domku św. Mikołaja wszyscy zgromadzeni pozowali do pamiątkowego zdjęcia.
Na zakończenie wszyscy mogli bez ograniczeń czasowych zjeżdżać, skakać, wspinać się w Parku Rozrywki. „Zamek Dmuchanej Kredki”, „Połykacz Krokodyl”, „Zjeżdżalnia Dżungla”, „Kolejka Orient Expres”, automaty do gier zręcznościowych, trampolina i wiele innych atrakcji pozwoliły na niezwykłe zabawy z kolegami i koleżankami.
Było super!!!
Ceramilandia ze Świętym Mikołajem
Andrzejkowe wróżby
Według dawnych wierzeń andrzejkowe wróżby miały magiczną moc, uchylały wrota do nieznanej przyszłości. 30 listopada 2016r. zarówno dziewczęta jak i chłopcy ze Szkoły Filialnej w Czestkowie dobrze się bawili, wróżąc sobie dla zabawy.Dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły czekały specjalnie przygotowane na tę okazję przez uczniów wróżby. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość” dzięki wróżbom z kubeczków, losów (wylosowane przedmioty symbolizowały dalsze życie, np. Pierścionek – oznacza w przyszłości małżeństwo, Moneta – bogactwo, Klucz – dobrobyt, szczęście, Cukierek – dobre i słodkie życie.Nie zabrakło oczywiście wróżenia z wosku. Jednak z najbardziej obleganych stanowisk okazały się te, przy których można było wylosować sobie zawód, poznać imię przyszłej sympatii, zjeść przepyszne smakołyki (babeczki, kuleczki, wafelki, cukiereczki).
Powodów do radości było wiele. Popatrzcie sami!
Lekcja zdrowia
W dniu 29 listopada 2016 roku uczniowie klasy III wraz z wychowawcą Panią Jadwigą Szczepaniak uczestniczyli w nietypowej lekcji – lekcji zdrowia. Została ona przeprowadzona przez pracowników Agencji Rynku Rolnego w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”. Sala lekcyjna szybko zamieniła się w warsztat kulinarny – na stolikach przygotowane zostały owoce, warzywa, nabiał oraz niezbędne naczynia, sztućce i sprzęty AGD. Każdy z uczestników założył kolorowy fartuch kuchenny z logo gminy Buczek. Uczniowie mieli uśmiech na twarzy, radosny nastrój i niesamowity zasób energii. Pani Grażyna Czyżak Zastępca Dyrektora OT Łódź wraz z pracownikami poprowadziła pogadankę na temat zdrowego odżywiania, roli śniadania w życiu każdego człowieka oraz zwróciła szczególną uwagę na fakt, iż wartościowe, regularne odżywianie się zapobiega występowaniu nadwagi i otyłości. Trzecioklasiści wykazali się również bardzo dobrą znajomością nazw owoców i warzyw w języku angielskim, chętnie czytali w grupach wiersze dotyczące witamin, owoców, warzyw oraz wspólnie śpiewali piosenkę. Jednak co najważniejsze – samodzielnie przygotowali pyszne, kolorowe kanapki, owocowe szaszłyki, koreczki oraz niesamowicie odżywczy koktajl truskawkowy. Następnie wspólnie posprzątali, udekorowali stoły i zastawili je zdrowymi przekąskami. Widok uśmiechniętych dzieci w towarzystwie kolorowych kanapek był bajeczny! Do wspólnego stołu pełnego zdrowia zasiadła również Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Badowska oraz zaproszony gość – Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem kreatywności dzieci. Uczniowie otrzymali od Agencji Rynku Rolnego dyplomy i upominki – bidony i kolorowe koszulki. Nie pozostaje nic innego jak podziękować przybyłym gościom za przekazanie cennych wartości i wierzyć, że lekcja zdrowia będzie trwała przez całe życie uczniów i ich rodzin.
Dzień misia
Dnia 25.11.2016 obchodzony był w naszej szkole „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Uczniowie klas O-III podczas przerw dumnie prezentowali swoje pluszaki, z którymi przybyli również na zorganizowane przez p. Ewelinę Piotrowicz obchody tego święta.Podczas imprezy najmłodsi poznali historię pluszowego misia, wzięli udział w licznych konkursach- układanie puzzli, malowanie misia z zakrytymi oczami, zjadanie miodu bez użycia rąk, rozpoznawanie bohaterów bajek. Recytując oraz śpiewając polsko i angielskojęzyczne piosenki prezentowali swoje umiejętności słowno- wokalne. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodką niespodziankę w kształcie misia i wspólnie zatańczyli utwór „The gummi bear”.Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „ Mój wymarzony miś” Różnorodne techniki pracy, staranność wykonania zachwyciła jury, która miała ciężki orzech do zgryzienia.
Nagrodzeni zostali: Helenka Lis, Filip Matuszewski, Ala Kredens, Nikola Grącka, Oliwia Przybylak.
Akcja Szkolnego Koła Caritas
W dniu 13 października wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzili akcję rozprowadzania „Papieskich kremówek” wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem tutejszych łasuchów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na następną edycję „Papieskiej kremówki”.
Wystawa LEGO
W dniu 18 listopada uczniowie klasy 0, II i III pojechali na wystawę “Klocków Lego” do Łodzi. Dzieci mogły podziwiać różne postacie, obiekty zbudowane z kultowych już klocków. Mogły również samodzielnie projektować i tworzyć własne budowle. Zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć, które ilustrują eksponowane na wystawie przedmioty.
Konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości
W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Polskie symbole narodowe w oczach dzieci”. Celem konkursu było kształtowanie odpowiedniej postawy wobec symboli narodowych oraz rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych uczniów. Prace były bardzo starannie wykonane, cechowała je niezwykła pomysłowość i różnorodność technik plastycznych. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące osoby:
Oliwia Przybylak kl. III
Nikola Grącka kl. III
Zofia Miszczak kl. IV
Filip Badziak kl. II
Adrianna Kowol kl. III
Natalia Jaros kl. II
Kamila Balcerzak kl. III
Zuzanna Tyluś kl. III
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Konkurs przygotowała pani Anna Nowakowska. Prace konkursowe zostały zaprezentowane na uroczystej akademii z okazjii Dnia Niepodległości.
W dniu 27.10.2016r. o godz.900 w Szkole Filialnej w Czestkowie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kl I.
Gości uroczyście przywitała wychowawczyni kl. I pani Elżbieta Nowacka. Na uroczystość przybyli uczniowie kl. I, pani sekretarz Gminy Buczek Zenona Romankiewicz, pani kierownik szkoły Agnieszka Badowska, rodzice, przedstawiciele Samorządu Szkolnego, uczniowie klasy II i III wraz z wychowawczyniami.Przedstawiciele Samorządu Szkolnego przywitali nowych uczniów wierszem i kilkoma życzliwymi słowami. Następnie nowi uczniowie przedstawili krótki program artystyczny. Recytowali wiersze, mówiące o tym czego nauczą się w szkole, a co już umieją. Śpiewali piosenki o jesieni, o przyjaźni, o wzajemnej pomocy w grach i zabawach. Następnie odbyła się część oficjalna. Został wprowadzony sztandar szkoły, odśpiewano hymn państwowy. Pierwszaki z podniesioną ręką ślubowali na sztandar szkoły, że będą: kochać Ojczyznę, być dobrym kolegą, pilnie się uczyć, godnie reprezentować swoją szkołę, sprawiać radość swoim rodzicom i nauczycielom. Po tej przysiędze pani kierownik Agnieszka Badowska każdego z nich pasowała na ucznia kl. I, dotykając symbolicznym „długim ołówkiem” w lewe ramię. Pani sekretarz Zenona Romankiewicz wręczyła uczniom kl. I dyplomy pasowania na ucznia. Złożyła im gratulacje i życzyła sukcesów oraz spełnienia obietnic, które złożyli. Pani kierownik pochwaliła za występ artystyczny, a w szczególności za odśpiewany przez nich hymn państwowy. Uczniom kl. I oraz ich rodzicom życzyła również wszelkiej pomyślności, sukcesów, dobrej współpracy i osiągania jak najlepszych wyników. Dodatkowym upominkiem dla uczniów były symboliczne ołówk i gumki. Wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów kl. I.
Policyjna Akademia Bezpieczeństwa
W dniu 20 października 2016 r. dwoje uczniów klasy II Amelia Siewierska i Oskar Podawczyk reprezentowało naszą szkolę w Powiatowych Eliminacjach XI Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie w ramach” Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczniowie musieli się wykazać wiedzą teoretyczną z zakresu przepisów o ruchu drogowym, natomiast w drugim etapie konkursu praktycznie sprawdzali swoje umiejętności na torze przeszkód. Wsparcia z trybun dodawały im koleżanki i koledzy z klasy. Wszyscy uczniowie otrzymali od organizatorów kamizelki odblaskowe.
Fotorelacja w Albumie.
Wojewódzki Finał Ligii Orlikowej
15 października 2016 roku na boisku Orlika w Buczku wystąpiła grupa dziewcząt i chłopców z klasy II w tańcu z szarfami, która uświetniła Wojewódzki Finał Ligi Orlikowej w Buczku.
Grupa wystąpiła w składzie:
Maja Dębkowska, Helena Lis, Klaudia Balcerzak, Natalia Jaros, Amelia Siewierska, Oliwia Koziróg, Nikola Skowronek, Oskar Podawczyk, Jakub Świątek i Norbert Kruszek.
Występ grupy został nagrodzony gromkimi brawami i słodyczami.
Jubileusz 50-lecia
14 października 2016 roku społeczność szkolna świętowała jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Czestkowie połączony z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.
Historia szkoły jest oczywiście dużo wcześniejsza. Prawdopodobnie sięga ona roku 1916-1917. Dopiero jednak w roku 1960 szkoła doczekała się nowego - niezwykle pięknego jak na tamte czasy - budynku. W ubiegłym roku szkoła doczekała się rozbudowy i właśnie w nowej części odbyły się obchody jubileuszu.
Jeszcze przed rozpoczęciem części oficjalnej przybyli goście mieli okazję obejrzeć historię szkoły na fotografii w formie prezentacji multimedialnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również wystawa fotografii absolwentów szkoły, na której uczniowie próbowali odszukać swoich najbliższych, a absolwenci ze wzruszeniem odnajdywali siebie oraz swoich wychowawców. Wystawa w całości została opracowana i wykonana przez absolwentkę szkoły Justynę Lis. Wielu pozytywnych emocji dostarczyło również wszystkim przeglądanie starych kronik klasowych.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztów sztandarowych - szkoły oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Czestkowie, która aktywnie włączyła się w obchody jubileuszu. Następnie pani kierownik Agnieszka Badowska wraz z przewodniczącym Rady Gminy Buczek Andrzejem Zielińskim powitali przybyłych gości: Członka Zarządu Województwa Łódzkiego – Honorowego Obywatela Gminy Buczek Panią Jolantę Ziębę-Gzik, Dyrektora Biura Wojewody Łódzkiego Pana Zbigniewa Natkańskiego, Zastępcę Dyrektora Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Hieronima Hubarę, Starostę Powiatu Łaskiego Panią Teresę Wesołowską, mjr Stanisława Delegacza reprezentującego 32 Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku, Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego–Wójta Gminy Buczek Pana Bronisława Węglewskiego, księży z Parafii Buczek proboszcza Rafała Mazurczyka i wikariusza Łukasza Goździka, byłych dyrektorów szkół, nauczycieli emerytów z terenu Gminy Buczek oraz wszystkich absolwentów szkoły. Szczególnie gorąco zostali powitani najstarsi absolwenci : Pani Henryka Czuba, Pani Małgorzata Kubik, Pan Jan Gawlik, Pan Walerian Druch, Pan Zygmunt Pokorski. Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Grzegorz Dębkowski witając przybyłych gości, przeniósł wszystkich zebranych do lat szkolnych, składając meldunek w języku rosyjskim – co wzbudziło ogromny aplauz na widowni. Złożył również na ręce Pani Kierownik życzenia z okazji DEN dla wszystkich pracowników szkoły.
Podczas uroczystości nie zabrakło oczywiście wspaniałych życzeń składanych na ręce pani kierownik. Odczytano list gratulacyjny skierowany do społeczności szkolnej przez posła RP Piotra Polaka oraz absolwenta Eugeniusza Szczepaniaka – rocznik 1947.
Historię szkoły w sposób niezwykle emocjonalny przedstawiła była pani dyrektor Elżbieta Dawicka, która związana jest ze szkołą niemalże od urodzenia, a swój wkład w historię szkoły ma kilka pokoleń jej rodziny.
Część oficjalną zakończyła ceremonia wręczenia nauczycielom nagród i kwiatów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nagrodę Wójta otrzymały:
Kierownik Agnieszka Badowska, Zofia Bałuska i Justyna Miszczak.
Nagrodę Dyrektora otrzymały Teresa Kaczorowska, Ewa Jędryka i Ewelina Piotrowicz.
Na zakończenie uczniowie szkoły zaprezentowali się w programie artystycznym. Przygotowali m.in. kilka układów tanecznych, gimnastycznych, scenki kabaretowe oraz uświetnili go piosenkami wykonanymi po polsku i angielsku. Miłym akcentem był wspaniały tort ufundowany dla uczniów przez Państwa Macieja i Katarzynę Krasków.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek, w czasie którego wspomnieniom nie było końca.
Z ciekawą inicjatywą wystąpiła Ochotnicza Straż Pożarna w Czestkowie, organizując dla wszystkich absolwentów wieczorek taneczny, który był miłą kontynuacją 50-lecia szkoły.
Prezentacja "Historia szkoły w fotografii"
Obszerna fotorelacja w Albumie
Dzień Języków Obcych
W naszej szkole po raz drugi obchodzony był „Dzień Języków Obcych”, któremu w tym roku przyświecało hasło: ” Języki Obce drzwiami do przyjaźni, wiedzy i świata”. Uczniowie klas 0-III zaprezentowali swoje umiejętności językowe oraz artystyczne. Śpiewając piosenki angielskie, tańcząc kazaczoka zachęcali widzów do nauki języków obcych. Uczniowie klas IV- VI biorąc udział w quizie mogli natomiast wykazać się swoją spostrzegawczością i wiedzą o krajach anglojęzycznych. Podczas uroczystości został także rozstrzygnięty konkurs plastyczny. Laureatami zostali: Maja Dębkowska, Oliwia Koziróg, Filip Badziak, Kamil Szarzankiewicz, Wiktoria Szulc, Hania Michalak, Oskar Podawczyk. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.
Fotorelacja w Albumie
W dniu 3 października uczniowie klas I, II i III wybrali się na wycieczkę edukacyjną do 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego. W trakcie wycieczki zwiedzali na lotnisku wybrane obiekty wojskowe. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyło się mini muzeum lotnicze Grupy Archeo, w którym wystawione były na pokaz samoloty, które kiedyś stanowiły trzon Sił Powietrznych naszego kraju. Każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na tle eksponatów lotniczych. Największą atrakcją była wizyta dzieci w jednym z hangarów, w którym stacjonowała chluba naszego nieba samolot F-16 zwany również „polskim jastrzębiem”. Na co dzień dzieci mają możliwość obserwowania samolotów tylko nad głowami w czasie lotów, natomiast dzisiaj mogły go zobaczyć w pełnej krasie. Pan z obsługi samolotu opowiedział dzieciom o przeznaczeniu samolotu i jego parametrach technicznych. Ostatnim etapem wycieczki była wizyta u strażaków, a konkretnie Wojskowej Straży Pożarnej. Strażacy pokazali dzieciom strażackie wozy bojowe, które są wykorzystywane w akacjach ratowniczych na terenie lotniska i nie tylko. Na zakończenie wizyty zorganizowali alarmowy wyjazd pojazdów przed strażnicę z podaniem wody. Chętni przymierzali hełmy strażackie i inne oporządzenie.
Na koniec dzieci podziękowały pani przewodnik za wspaniałe chwile, które mimo padającego deszczu i chłodu na długo zostaną w ich pamięci.
Fotorelacja w Albumie
Narodowe czytanie
Z A P R O S Z E N I EGrono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Filialnej w Czestkowie serdecznie zapraszają na
Narodowe Czytanie
„QUO VADIS”
Henryka Sienkiewicza, które odbędzie się w szkole na sali gimnastycznej
16 września 2016r. o godz. 1000.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
1 września o godzinie 9 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Przed nami 10 miesięcy nauki. Wszystkim życzymy sukcesów i wytrwałości w dążeniu do nich!
Zakończenie roku szkolnego
W piątek 24 czerwca o godzinie 845 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Wielki sukces naszych sportowców!
ŁSZS podsumował sportowy rok szkolny (zdjęcia)
17 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku odbyło się podsumowanie wyników szkół w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (zawody szkół podstawowych), Gimnazjady oraz Licealiady.
W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła SP w Czestkowie 232
pkt przed SP 5 Łask 208 pkt oraz SP Buczek 176 pktW kategorii chłopców wygrała SP 5 Łask - 286 pkt przed SP Buczek - 177
pkt oraz SP 1 Łask - 155 pktKlasyfikacja łączna Szkół Podstawowych chłopców i dziewcząt w roku
szkolnym:1. SP nr 5 Łask 208 + 286 = 494 pkt
2. SP Buczek 176 + 177 = 353 pkt
3. SP Czestków 232 + 81 = 313 pkt
4. SP nr 4 Łask-Kolumna 105 + 140 = 245 kt
5. SP nr 1 Łask 83 + 155 = 238 pkt
6. SP Bałucz 112 + 115 = 227 pkt
7. SP Sędziejowice 86 + 76 = 162 pkt
8. SP Wiewiórczyn 28 + 29 = 57 pkt
9. SP Widawa 25 + 15 = 40 pkt
10. SP Ochle 15 + 20 = 35 pkt
11.SP Marzenin 12 + 13 = 25 pkt
12. 11.SP Chociw 13 + 8 = 21 pkt
13.SP Okup 10 + 8 = 18 pkt
13.SP Teodory 10 + 8 = 18 pktNajlepsze wyniki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach wojewódzkich
i ogólnopolskich:Sztafety pływackie
SP nr 5 Łask dziewczęta - nauczyciele - Joanna Młynarczyk, Anita Tyszko,
Anna GawlikI m. w pófinale wojewódzkim. i II m. w finale wojewódzkim
SP nr 5 Łask chłopcy - nauczyciele - Joanna Młynarczyk, Anita Tyszko,
Anna GawlikII m. w pófinale wojewódzkim i VII m. w finale wojewódzkim
Tenis stołowy
SP Buczek dziewczęta - nauczyciel Andrzej Zieliński
I m. w pófinale wojewódzkim, II m. w finale wojewódzkim, II miejsce w
Mistrzostwach PolskiII m. SP Czestków - Nauczyciel Justyna Miszczak
II m. w pófinale wojewódzkim. i IX w finale wojewódzkim
I m. SP Buczek chłopcy - nauczyciel Andrzej Zieliński
I m. w pófinale wojewódzkim, II m. w finale wojewódzkim
Minisiatkówka
SP nr 1 Łask dziewczęta - nauczyciel Katarzyna MałasI m. w pófinale wojewódzkim, IV m. w finale wojewódzkim
Gry i zabawy
SP nr 5 Łask - nauczyciele - Joanna Młynarczyk, Anna Gawlik i Anita
TyszkoI m. w półfinale wojewódzkim i IV m. w finale wojewódzkim
Czwórbój LA
SP Czestków dziewczęta - nauczyciel Justyna MiszczakII m. w pófinale wojewódzkim i VII m. w finale wojewódzkim
Zarząd Szkolnego Związku Sportowego w Łasku dziękuje wszystkim nauczycielom, opiekunom, trenerom za trud w przygotowaniach dzieci i młodzieży do rozgrywek na poszczególnych szczeblach rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2015/2016 życząc jednocześnie sukcesów w następnych latach.
Jednocześnie dziękujemy koordynatorom zawodów za przygotowanie imprez na szczeblach powiatowych i wojewódzkich w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej pani Annie Kowalewskiej, Gimnazjady panu Jackowi Raczkowskiemu, Licealiady pani Iwonie Gwis
Fundatorem wszystkich nagród za osiągnięcia sportowe było Starostwo Powiatowe w Łasku, Urząd Miasta i Gminy Łask, Urząd Gminy Buczek, Firma Tenderenda, Biuro Reklamy Colorfield z Pruszkowa, Firma transportowa Jaguar z Korablewa oraz CIS Multis Multum z ŁaskuZarząd Szkolnego Związku Sportowego w Łasku
DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczystości rozpoczęły się od życzeń złożonych przez panią dyrektor i nauczycieli. Pierwszm punktem programu był występ grupy tanecznej Gminnego Ośrodka Kultury w Buczku, w której tańczą również dzieci z naszej szkoły.
Układ taneczny przygotowala również klasa pierwsza, pod kierunkiem wychowawczyni Haliny Banach.
Na zakończenie tanecznej części dzieci wspólne hasały w rytm popularnego przeboju.
Dzięki zaangażowaniu rodziców wszyscy mieli okazję bawić się na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach czy trampolinie, zjeść posiłek i uczestniczyć w rozgrywkach sportowych z nagrodami.
Na koniec festynu niespodziankę przygotowali strażacy z OSP Czestków - pokaz gaszenia płonącego samochodu i słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
Obszerna fotorelacja w Albumie
Uwaga!
W czwartek 19 maja 2016 r. o godzinie 1630 zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami.
Spotkanie z rodzicami
We wtorek 26 kwietnia o godzinie 17 kolejne spotkanie wychowawców z rodzicami. Zapraszamy.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Czerwiec 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Wszystkie