• Zdalne nauczanie

• Szanowni Państwo,
          w dniach 27.10.2020r. - 06.11.2020r. uczniowie klas IV - VIII będą uczestniczyli w zajęciach zdalnych z wykorzystaniem narzędzi microsoft teams . Kolejność zajęć pozostaje zgodna z aktualnym planem lekcji każdej z klas.
          Zmianie ulegają :
          - godzina rozpoczęcia lekcji - 9.00,
          - czas trwania jednej lekcji - 30 minut,
          - długość przerw śródlekcyjnych - wszystkie po 10 minut.

Godziny lekcji zdalnych

1. 9.00 – 9.30

1. 9.40 – 10.10

1. 10.20 – 10.50

1. 11.00 – 11.30

1. 11.40 – 12.10

1. 12.20 – 12.50

1. 13.00 – 13.30

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączanie do spotkania w aplikacji Teams z komputera

Drogi uczniu!

Po zalogowaniu się do aplikacji Teams w łatwy sposób możesz połączyć się z nauczycielem prowadzącym lekcję!

Wybierz pozycję Kalendarz  z lewej strony aplikacji, aby wyświetlić swoje spotkania. Znajdź żądane spotkanie, kliknij w nie, a następnie wybierz pozycję Dołącz.

Dołączanie do spotkania w aplikacji Teams z urządzenia przenośnego

Wybierz pozycję Kalendarz  u dołu aplikacji, aby wyświetlić swoje spotkania. Znajdź żądane spotkanie, a następnie wybierz pozycję Dołącz.

W przypadku pojawienia się konieczności nauczania zdalnego uczniowie szkoły

korzystać będą z aplikacji Microsoft Teams

Po uzyskaniu od szkoły loginu oraz hasła uczniowie proszeni są o zalogowanie się do aplikacji.

Na najbliższych lekcjach informatyki dzieci będą także ćwiczyły logowanie, dołączanie do lekcji

oraz zapoznają się z podstawowymi funkcjami aplikacji.

Poniżej znajduje się plik z instrukcją oraz link do filmu, w których krok po kroku

wyjaśnione jest logowanie do aplikacji.

instrukcja_logowania.doc