W dniu 4 kwietnia odbył się kiermasz ciast wielkanocnych, zajączków, babeczek, baranków, ciasteczek i innych słodkości. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, nauczycieli jak i rodziców. Nie było chyba słodszego miejsca na ziemi niż nasza szkoła. Wszystkie słodkości były dziełem Pani Katarzyny Kraski, która poświeciła swój wolny czas na przygotowanie tych wszystkich pyszności. Były to prawdziwe dzieła sztuki. Uczniowie naszej szkoły poczuli już dzisiaj smak zbliżających się świąt. Stołówka na moment zamieniła się w cukiernię. Było przepysznie! Babeczki, zajączki, baranki kusiły skutecznie kupujących. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem, a wypieki rozeszły się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Był to pierwszy tego typu kiermasz ciast w naszej szkole zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas. Akcja miała wymiar charytatywny, a uzyskane z niej środki zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym. Jeszcze raz dziękujemy bardzo serdecznie Pani Katarzynie za trud i poświęcenie włożone w przygotowanie tych świątecznych wypieków oraz wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji.
Opiekunki Szkolnego Koła Caritas - Halina Banach i Ewa Jędryka