13 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs o Papieżu Janie Pawle II”. Pomysł powstał w związku z ogłoszeniem papieża Polaka świętym. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o życiu i posłudze papieskiej Jana Pawła II wśród młodzieży szkolnej. Chętni uczniowie z klas IV-VI zaprezentowali swoją wiedzę uczestnicząc w quzie, w którym udzielali odpowiedzi wykorzystując narzędzia TIK oraz rozwiązywali krzyżówkę. Wiedza uczniów była ogromna. Doskonale radzili sobie z pytaniami. Wśród uczestników wyłoniono zwycięzców, którym przyznano nagrody książkowe. Wszystkie trafiły do uczniów z klasy piątej.
I miejsce zajął Kuba Pawlak,
II miejsce Dagmara Szczepanek,
III miejsce Paulina Badowska.
Miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników były gipsowe aniołki ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie dwóch uczestników zaprezentowało wiersze o papieżu, a wszyscy zaśpiewali pieśń o Janie Pawle II. Konkurs przygotowały: Pani Ewa Jędryka i Pani Krystyna Olejniczak.
