1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczystości rozpoczęły się od życzeń złożonych przez panią dyrektor i nauczycieli. Pierwszm punktem programu był występ grupy tanecznej Gminnego Ośrodka Kultury w Buczku, w której tańczą również dzieci z naszej szkoły.
Układ taneczny przygotowala również klasa pierwsza, pod kierunkiem wychowawczyni Haliny Banach.
Na zakończenie tanecznej części dzieci wspólne hasały w rytm popularnego przeboju.
Dzięki zaangażowaniu rodziców wszyscy mieli okazję bawić się na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach czy trampolinie, zjeść posiłek i uczestniczyć w rozgrywkach sportowych z nagrodami.
Na koniec festynu niespodziankę przygotowali strażacy z OSP Czestków - pokaz gaszenia płonącego samochodu i słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
Obszerna fotorelacja w Albumie

