• Góra Grosza

• Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) na terenie całej Polski. Szkoły, które uzbierają najwięcej monet otrzymują nagrody. Chętni uczniowie proszeni są o dostarczanie monet do p. E. Gomółki.

Razem możemy wiele!

• Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w tenisie stołowym

• W dniu 26.10.2023r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w tenisie stołowym. Nie mogło na nich zabraknąć tenisistów z Czestkowa, którzy świetnie się spisali w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 4-6) dziewczynki i chłopcy zajęli 1 miejsce składy: Lena Miszczak, Julia Borowiecka, Gabrysia Kędzierska, chłopcy: Artur Piechol, Kacper Kędzierski, Gabryś Badziak. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze ekipy dziewcząt i chłopców uplasowały się na drugiej pozycji składy: Patrycja Skowronek, Wiktoria Szczupak, Karina Szczupak chłopcy: Kacper Piechol, Kacper Rejmończyk, Oliwer Malinowski. Gratulacje!

• Dzień Ziemniaka

• 06.10 w naszej szkole odbył się "Dzień Ziemniaka". Piknik pełen atrakcji, zabawy, uśmiechu oraz pięknej pogody. Impreza zorganizowana z myślą o naszych uczniach oraz ich rodzinach. Swoją obecnością zaszczycił nas również zaproszony gość Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski.

W tym dniu najwięcej radości dzieciom przyniósł udział w konkursach sportowych, w których bohaterem był ziemniak. Finałem było oczywiście ognisko i pieczenie ziemniaków oraz kiełbasek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, organizację oraz słodkości...

Dziękujemy także sponsorom

- Kępa - Zakład Wędliniarski i Ubojnia za podarowanie kiełbasy dla całej społeczności uczniowskiej,

- Magiczna Komnata oraz Grande Pizza Łask za podarowanie voucherów prezentowych,

- Wild Hogs Gang from Grabia za za obecność , pokaz i uatrakcyjnienie naszego Dnia Ziemniaka,

- Strzelnica Shotbom Klub Strzelecki Kruk Łask za uatrakcyjnienie naszego pikniku swoją obecnością,

- Kgw Czestków za wyśmienite dania z ziemniaków oraz ufundowanie soczków oraz atrakcji dzieciom GravityFun,

- Państwu Renacie i Tomaszowi Kędziak za podarowanie pieczywa,

- Pani Magdalenie Sobali za podarowanie ziemniaków na ognisko,

- Pani Katarzynie Michalak i Panu Krzysztofowi Badziakowi za aktywny udział w Dniu Ziemniaka i umożliwienie zrobienia zakupów w sklepiku,

- Panu Jackowi Michalakowi oraz Panu Rafałowi Michalakowi za dostarczenie opału na ognisko,

- Panu Jackowi Michalakowi i Panu Michałowi Krupie za czuwanie nad bezpieczeństwem w trakcie ogniska,

- Rodzicom za słodki poczęstunek,

- Uczniom za wykonanie przepysznych sałatek,

- Naszym pracownikom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą pamiętać na długo.

• Kolarskie Mistrzostwa Powiatu Łaskiego

• 4.10 w Ostrowie odbyły się Kolarskie Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w ramach programu Kolarska Kadra czeka. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Miszczak,Wojciech Walczak kl.I Gabryś Badziak, Alan Koziróg, Antoni Walczak, Eryk Wartalski kl. VI, Oliwer Malinowski kl.VII. Wszyscy zawodnicy świetnie się spisali pokonując swoje dystanse. Miejsce na podium wywalczył Antoni Walczak, który został wice mistrzem powiatu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)