• Wszystkim Mamusiom!

• "Mama- to kobieta,którą kocha się za nic"
            Kochane Mamusie!
            Kochamy Was za wszystko i na zawsze!
            Wasze dzieciaki- Przedszkolaki

Aleksandra Andryszkiewicz

• Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

•  W dniu 22.04.2022 odbył się konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczniowie z naszej szkoły zajeli

2 miejsce zajęli:Kacper Filipczak, Hania Michalak, Cyprian Izydorczyk, Mieszko Biskupski

W konkursie uczestniczyli również uczniowie klasy 4 Marysia Lis, Maja Sokołowska, Julia Borowiecka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

• Rekrutacja uzupełniająca

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czestkowie

zaprasza do składania deklaracji przystąpienia dzieci

do oddziału przedszkolnego i klasy I

na rok szkolny 2022/2023

w terminie od 6 maja 2022 r. (od godz. 7.30) do 12 maja 2022 r. (do godz. 15.00)

Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły

w zakładce Rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły.

Sylwia Groblewska

• Pokaz Mody Ekologicznej

• 22 kwietnia z okazji Światowego Dnia Ziemi dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą Aleksandrą Andryszkiewicz przygotowały pokaz mody ekologicznej. Uczniowie z klas 1-3 głosowali na najładniejszy i najbardziej pomysłowy strój. Zwycięzcą został okrzyknięty Tymon Nowak,który zamienił się w robota. Drugie miejsce zdobyła zdobyła Lena Jarosz,jako dama dworu,a trzecie- Natalka Badziak. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszyscy pozostali uczestnicy  otrzymali  wyróżnienia publiczności oraz nagrody za udział w pokazie.

• Godziny odjazdu autobusu obowiązujące od 04.05.2022 r.

Godziny odjazdu autobusu szkolnego obowiązujące od 04.05.2022 r.

Poniedziałek – (po 7 godzinie) 14:25

Wtorek – (po 8 godzinie) 15:15

Środa - (po 7 godzinie) 14:25

Czwartek - (po 7 godzinie) 14:25

Piątek - (po 7 godzinie) 14:25

• Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Dnia 29.04.2022 świętowaliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczysta akademia z udziałem dyrektor szkoły P. Sylwii Groblewskiej, grona pedagogicznego oraz całej społeczności szkolnej rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego. Po odśpiewaniu hymnu rozpoczęła się wspaniała część artystyczna, do której uczniów przygotowywała P. Monika Kochanek. Oprawę muzyczną przygotowywała P. Paulina Makulska, a przepiękną dekorację P. Agnieszka Badowska. Wszystkim uczniom i nauczycielom Szkoły, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie uroczystej akademii serdecznie dziękujemy.