• MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR"

• 17 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny ,,Kangur". Celem konkursu jest udział w intelektualnej zabawie oraz rozbudzanie i kształtowanie zainteresowań matematycznych.

Konkurs "Kangur Matematyczny" jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. Konkurs jest pisany we wszystkich krajach tego samego dnia i  zestawy pytań dla poszczególnych poziomów są takie same oraz ma charakter testu.

W naszej szkole w konkursie brało udział 25 uczniów w następujących kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Uczniowie zmagali się  z pytaniami konkursowymi przez 75 minut. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najwyższych wyników.

• MINI SPA DLA MAŁYCH KOBIET

• W oddziale przedszkolnym małe kobietki również obchodziły swoje święto.
            Dziewczynki relaksowały się własnoręcznie zrobionymi maseczkami owocowymi oraz kobiecą pielęgnacją. Miały wykonywane przez specjalistki  makijaże,manicure i różnorodne fryzury. Chłopcy również skorzystali z Dnia Kobiet i mieli pomalowane twarze z bajkowych postaci.

• Zbiórka dla przyjaciół z Ukrainy

• W sobotę 05.03 ruszył pierwszy transport z darami dla Ukrainy. Dziękujemy P. Aleksandrze Andryszkiewicz za dostarczenie posortowanych rzeczy do hali MOSIR w Łodzi. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom i przypominamy że zbiórka jeszcze trwa przez najbliższy tydzień.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy !