• Wizyta świętego Mikołaja w klasie 0

Niedawno naszą klasę odwiedził przemiły gość, mianowicie Święty Mikołaj. Wszyscy byliśmy grzeczni więc wyszliśmy ze szkoły z pięknymi prezentami🙂Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy za rok!

• Zakończenie akcji Szlachetna Paczka

Akcja Szlachetnej Paczki w naszej szkole dobiegła końca. Z tego miejsca całe Szkolne Koło Wolontariatu pragnie podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wsparli ten szczytny cel. Pamiętajmy- dobro wraca:)

• Zawody Powiatowe w Szachy

• Dnia 12 Grudnia w Szkole Podstawowej w Sędziejowicach nasi uczniowie z klasy V i Aleksander Bednarek  brali udział w Zawodach Powiatowych w Szachy. Dziękujemy za udział.

• Igrzyska w Unihokeju

• Dnia 30 Listopada w Szkole Podstawowej w Sędziejowicach nasi uczniowie z klasy V i VI rywalizowali w Powiatowych Mistrzostwach w Unihokeju. Zajęli I miejsce dziewczęta i II miejsce chłocy. Gratulujemy !

E.Kołasińska

• MIKOŁAJ U PIERWSZAKÓW

• 6 grudnia długo wyczekiwany Mikołaj wreszcie zapukał w drzwi pierwszaków. Radość była ogromna, ponieważ dzieci myślały, że Święty z prezentami o nich zapomniał. Przez dwie przerwy szukały go wszędzie po szkole i zazdrościły dzieciom z innych klas, które spacerowały po korytarzach ze swoimi prezentami. Na szczęście Mikołaj o nich nie zapomniał i na trzeciej lekcji dotarł do naszej klasy.

• Klasa 0 wspiera Szlachetną Paczkę

• Tym razem najmłodsi uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki. Z tej okazji stworzyli laurki dla instytucji i osób prywatnych,którzy zdecydowali się wesprzeć tych, którzy najbardziej tego potrzebują z najbliższego nam rejonu. Jesteśmy pewni, że po otrzymaniu takiego podziękowania na twarzach darczyńców pojawi się wielki uśmiech:) Pamiętajmy, dobro to zawsze wynik dzielenia:)

• BAL ANDRZEJKOWY W KLASIE 0

• Oddział przedszkolny nie zapomniał o tradycji Andrzejek i w dniu 30.11.2022 r. uczniowie wraz z wychowawczynią bawili się na klasowym balu andrzejkowym:) W klasie tego dnia można było spotkać księżniczki,biedroneczki, piłkarzy i wiele innych postaci w które zamienily się dzięki swoim strojom dzieci.Nie zabrakło andrzejkowych wróżb,które traktowaliśmy oczywiście z przymrużeniem oka;) A oprócz wielu zabaw i tańców  na dzieci czekał również mały poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!