Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej
„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II
Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość.
DZIĘKUJEMY !
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie naszej szkoły składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Domu Małego Dziecka w Łodzi.
_________________________________________________________________________
Informacja
Szkolne Koło Caritas podjęło akcję wspierającą Dom Małego Dziecka w Łodzi przy ul. Zbocze 2a.
Akcja skierowana jest do uczniów, rodziców i wszystkich ludzi, którym na sercu leży dobro dzieci. Dzięki naszej pomocy możemy poprawić warunki życia wychowanków Domu Dziecka i sprawić, że stanie się ono choć trochę szczęśliwsze.
Placówka boryka się z niedostatkami środków higienicznych i pielęgnacyjnych ze względu na szybkie ich zużycie.
Mile widziane będą następujące produkty:
- mydła w płynie,
- proszki do prania,
- płyny do płukania,
- środki dezynfekujące
- chusteczki nawilżane i higieniczne,
- pampersy,
- artykuły papiernicze,
- baterie typu „paluszek”.
Liczymy na Wasz pozytywny odbiór i zaangażowanie w naszą akcję.
Dajmy dzieciom odrobinę radości!