30 stycznia 2022r. przedszkolaki samodzielnie szykowały śniadanie. Wszystkie przyniesione produkty trafiły na wspólny stół i zostały podzielone kategoriami. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo i wybierały produkty według zasady DLW, czyli Dziecko Lubi Wybór. Tworzyły swoje kanapki według własnych upodobań. Nawet zagorzali fani bułek sięgnęli po pachnący chlebek, który zajadali z wielkim smakiem. Przed przystąpieniem do pracy dzieci pod nadzorem nauczyciela dezynfekowały stoły, myły ręce, deseczki i warzywa. Wszystkie kanapki były przygotowane ze zdrowych produktów. Apetyty dopisywały. Niektóre dzieci zjadły nawet po 5 kanapek.
A.Andryszkiewicz