W dniu 7 października 2022r. w Szkole Podstawowej w Czestkowie odbył się Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień rozpoczął się od apelu, na którym Pani Koordynator - Aneta Stępień przedstawiła wszystkim plan tego dnia i osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania. Wybrani uczniowie z każdej z klas od IV do VIII mieli możliwość przepytania z tabliczki mnożenia nie tylko swoje koleżanki i kolegów, ale także pracowników szkoły. Ekspertom Tabliczki Mnożenia sprawiało to dużą satysfakcję. Na dwóch długich przerwach uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne a także wzięli udział w konkursie ze skakanką. Osoby podczas skoków miały odpowiadać na pytania dotyczące tabliczki mnożenia i dzielenia. Ci, którzy zdobyli najwięcej punktów zostali nagrodzeni ocenami z matematyki.
A. Stępień