Wydarzenia z naszej szkoły

          • Mega Misja Fundacji Orange

          • Świetlica tętni życiem. Dzięki materiałom i pakietom przyborów szkolnych i plastycznych z Programu Mega Misja na zajęciach świetlicy mogliśmy wykonać piękne maski karnawałowe. Było to nie lada wyzwanie. Wykonane prace były staranne i pomysłowe, a uczniowie mieli przy tym masę zabawy.Nowa galeria Mega Misja Fundacji Orange została dodana do albumu fotograficznego

             

             

          • WIGILIA W ŚWIĄTECZNEJ AURZE

          • 22 grudnia odbyły się klasowe Wigilie. Uczniowie łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Nie zabrakło oczywiście wspólnego świętowania przy blasku świątecznych świec i suto zastawionych stołach.

            A.Andryszkiewicz

          • JASEŁKA SZKOLNE

          • 13 grudnia odbyły się szkolne Jasełka, w których udział brała duża rzesza uczniów z różnych klas. Na szkolnej scenie debiutowały przedszkolaki, śpiewając świąteczne piosenki i tańcząc do nich. Nie zabrakło również tradycyjnych polskich kolęd w solowym i grupowym wykonaniu uczniów. Uczniowie wykazali również swoje talenty artystyczne akompaniując do wybranych kolęd. Całości sprzyjał wieczorny klimat i blask świątecznych światełek.

            A.Andryszkiewicz

          • ŚWIĄTECZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW

          • 12 grudnia 2022r. uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami brali udział w świątecznych warsztatach zorganizowanych przez wychowawcę klasy- p. Aleksandrę Andryszkiewicz.

            Uczestnicy warsztatów z naturalnych i ekologicznych produktów wspólnie wykonywali stroiki, wianki oraz świąteczne lampiony. Dzieci poznawały nowe techniki dekoracji świątecznych oraz używały różnorodnych produktów dekoracyjnych i narzędzi, pod czujnym okiem rodziców.

            A.Andryszkiewicz

          • Wizyta świętego Mikołaja w klasie 0

          •  

            Niedawno naszą klasę odwiedził przemiły gość, mianowicie Święty Mikołaj. Wszyscy byliśmy grzeczni więc wyszliśmy ze szkoły z pięknymi prezentami🙂Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy za rok!

             

            Elżbieta Ceran-Mucha

          • Zakończenie akcji Szlachetna Paczka

          •  

            Akcja Szlachetnej Paczki w naszej szkole dobiegła końca. Z tego miejsca całe Szkolne Koło Wolontariatu pragnie podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wsparli ten szczytny cel. Pamiętajmy- dobro wraca:) 

            Elżbieta Ceran-Mucha

          • Zawody Powiatowe w Szachy

          • Dnia 12 Grudnia w Szkole Podstawowej w Sędziejowicach nasi uczniowie z klasy V i Aleksander Bednarek  brali udział w Zawodach Powiatowych w Szachy. Dziękujemy za udział.

            E. Kołasińska

          • Igrzyska w Unihokeju

          • Dnia 30 Listopada w Szkole Podstawowej w Sędziejowicach nasi uczniowie z klasy V i VI rywalizowali w Powiatowych Mistrzostwach w Unihokeju. Zajęli I miejsce dziewczęta i II miejsce chłocy. Gratulujemy !

            E.Kołasińska

          • MIKOŁAJ U PIERWSZAKÓW

          • 6 grudnia długo wyczekiwany Mikołaj wreszcie zapukał w drzwi pierwszaków. Radość była ogromna, ponieważ dzieci myślały, że Święty z prezentami o nich zapomniał. Przez dwie przerwy szukały go wszędzie po szkole i zazdrościły dzieciom z innych klas, które spacerowały po korytarzach ze swoimi prezentami. Na szczęście Mikołaj o nich nie zapomniał i na trzeciej lekcji dotarł do naszej klasy.

                                                                                                                                                     A.Andryszkiewicz

          • Klasa 0 wspiera Szlachetną Paczkę

          • Tym razem najmłodsi uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki. Z tej okazji stworzyli laurki dla instytucji i osób prywatnych,którzy zdecydowali się wesprzeć tych, którzy najbardziej tego potrzebują z najbliższego nam rejonu. Jesteśmy pewni, że po otrzymaniu takiego podziękowania na twarzach darczyńców pojawi się wielki uśmiech:) Pamiętajmy, dobro to zawsze wynik dzielenia:) 

            Elżbieta Ceran-Mucha

          • BAL ANDRZEJKOWY W KLASIE 0

          • Oddział przedszkolny nie zapomniał o tradycji Andrzejek i w dniu 30.11.2022 r. uczniowie wraz z wychowawczynią bawili się na klasowym balu andrzejkowym:) W klasie tego dnia można było spotkać księżniczki,biedroneczki, piłkarzy i wiele innych postaci w które zamienily się dzięki swoim strojom dzieci.Nie zabrakło andrzejkowych wróżb,które traktowaliśmy oczywiście z przymrużeniem oka;) A oprócz wielu zabaw i tańców  na dzieci czekał również mały poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

            Elżbieta Ceran-Mucha

          • Dzień Życzliwości w klasie 0

          •  

            W dniu 21.11.2022 r. w naszej klasie,tak jak i w całej szkole,obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Uczniowie przygotowali w domu karteczki z miłą informacją ,które następnie wręczali kolegom i koleżankom z klasy. Wykonywali również pracę plastyczną związaną z obchodzonym dniem. Oprócz tego, mieli za zadanie zaznaczać na specjalnych kartkach ile miłych rzeczy spotkało ich w ciągu tego tygodnia 🙂Efekty były bardzooo pozytywne🙂

            Elżbieta Ceran-Mucha

          • Dzień Tolerancji

          • 17 Listopada społeczność szkoły uczestniczyła w krótkim apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Występy dzieci z zerówki a także uczniów klas V, VI i VII przypomniały, że każdy człowiek zasługuje na akceptację. Być tolerancyjnym to znaczy być cierpliwym, dobrym, wyrozumiałym i uprzejmym. Celebrujmy naszą różnorodność uczmy się i poznawajmy nasze różnice. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

            Pamiętajmy!!!!

            Szanujmy się nawzajem!!!

            K.Pawlak

            E. Kołasińska

             

          • Spotkanie z Policjantem

          •  W dniu dziejącym (17.11.2022) odbyły się w naszej szkole spotkania warsztatowe z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Łasku. Tematyka zajęć dobrana została pod względem wieku i możliwych zagrożeń w różnych grupach wiekowych. Starsze klasy wchłaniały wiedzę prawną dotycząca tego czym jest naruszenie prawa i jakie mogą być jego konsekwencje. Młodsze natomiast rozmawiały o zjawisku Hejtu oraz bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Mamy nadzieje, że uzyskana wiedza da naszym uczniom większą świadomość oraz, że będą lepiej dbali o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i ich kolegów.Bardzo dziękujemy Komendzie Miejskiej w Łasku za współpracę i panu starszemu sieżantowi Bartłomiejowi Kozłowskiemu za poświęcony czas. Do zobaczenia niedługo na kolejnych zajęciach :) 

            A. Skiba

      • Nagłówek

      • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

        Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.