•  Program Mega Misja w Szkole Podstawowej w Czestkowie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W ramach odbywanych zajęć i zdobywanych punktów naszym podopiecznym udało się wygrać tablet, który wykorzystujemy do pracy na zajęciach. Program skupia się nie tylko na zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Uczymy się też obsługiwać sprzęt multimedialny i poznawać jego możliwości. Ostatnie scenariusze zajęć Mega Misji oparte były na pojęciach związanych z fotografiką i dźwiękiem. Poznaliśmy takie pojęcia jak kadr i perspektywa, robiliśmy zdjęcia i wspólnie je analizowaliśmy. Udało się to dzięki otrzymanemu sprzętowi. Na kolejnych zajęciach nagrywaliśmy dźwięki i uczyliśmy się obsługiwać rejestrator dźwięku.

Czekamy na dalsze wyzwania!